sierpnia 24, 2013

Bree Despain - Łaska Utracona

Ksiażkę czytałam, z takim samym zapałem, jak pierwszy tom trylogii. Historia jest wciągająca i nie da czytelnikowi chwili wytchnienia. Poziom napięcia jest nie do zniesienia i ta chęć poznania zakończenia, którego nie da się przewidzieć - to wszystko czego trzeba w tak dobrze wykreowanym świecie przez autorkę. Czy można chcieć czegoś więcej, alez tak przeczytania ostatniej części trylogii.

Po tym jak Jude zaraził Grace klątwą wilkołactwa, dziewczyna stale musi się kontrolować i uczyć nad sobą panować, pomaga jej w tym Daniel i jego kamień księżycowy.
Po tym jak Daniel zacznie unikac dziewczyny, ta będzie blisko utraty kontroli. Do tego w domu nie jest jej lekko. Ojca ciągle nie ma, bo matka wysyła go na poszukiwania syna gdy tylko ujrzy w wiadomosciach podobnego chłopca do niego. Grece zacznie sama szukać jude, wbrew zakazom ojca i Daniela. Pomoże jej w tym przyjaciółka, była dziewczyna jej brata. Po incydencie w klubie gdzie obie szukają Daniela, dziewczyna rozpoczyna trening z poznanym w klubie chłopakiem, który uratował dziewczyny od kłopotów. Trening ma za zadanie przygotowania Grace do walki jako Niebiański Ogar.
Prawda dla dziewczyny okaże się brutalna. Narazi wszystkich na ogromne niebezpieczeństwo przez swoją lekkomyślność. Czy ulegnie wilkowi?  

tytuł oryginału: The Lost Saint
seria/cykl wydawniczy: Dziedzictwo Mroku tom 2
wydawnictwo: Galeria Książki
data wydania: 18 maja 2011
liczba stron: 512

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze ! Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Przeczytałeś pozostaw po sobie ślad !
Podoba Wam się mój blog, dodajcie go do obserwowanych i bądźcie na bieżąco :) Natomiast jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało! Na wszystkie chętnie odpowiem.

Copyright © 2016 Recenzje Mystic , Blogger