września 13, 2013

Bree Despain - Podarunek Śmierci

        To trzecia część o przygodach młodych wilkołaków Grece i Daniela oraz ich bliskich. Daniel dalej pozostaje wilkiem, Jude jest zamknięty w parafialnejpiwnicy, Gabriel wyjeżdża, a Grece nie może powstrzymac złości i co raz bardziej wilk przejmuje nad nią kontrole.
        Dopiero po wypadku ojca i nie udanej próbie jego uleczenia nastolatka szczerze rozmawia z Gabrielem, który uświadamia jej problemy z jej emocjami i sprowadza ja na ziemie. tylko że to nie koniec jej problemów, a dopiero początek... Najpierw musi pomóc sobie żeby uratować innych ale fałszywi przyjaciele, Królowie Cienia i Sirahn jej w tym będą przeszkadzać Choć nieoczekiwany sojusz i bitwa o miejsce Siraha moga wszystko zmienić.
           Podarunek Śmieci jak dwie poprzednie części trzyma napięcie do samego końca. I choc to ostatnia częśc trylogii autorka zostawiła sobie furtkę na kolejna część na którą tak czekają jej fani... Czytając wiele komentarzy na temat książki wcale nie moge powiedzieć że fabuła była przewidywalna, a wręcz przeciwnie fabuła jest nie przewidywalna i zwroty akcji są za każdym razem zaskakujące. Polecam książke każdemu, a na pewno nie będzie mógł się od niej oderwac..

2 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze ! Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Przeczytałeś pozostaw po sobie ślad !
Podoba Wam się mój blog, dodajcie go do obserwowanych i bądźcie na bieżąco :) Natomiast jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało! Na wszystkie chętnie odpowiem.

Copyright © 2016 Recenzje Mystic , Blogger