marca 04, 2014

Wyniki konkursu!Dziękuje wszystkim za udział w konkursie. Odpowiedzi były przepiękne i naprawdę był ciężki wybór. Pośród tych wszystkich przepięknych odpowiedzi musieliśmy wyłonić tą, która poruszyła nas najbardziej. I choć wszystkie podrywały serce, to zwycięzca musiał być tylko jeden. 

Zwycięzca jest zobowiązany do dostarczenia swoich danych do wysyłki na mój e-mail: recenzje.mystic@gmail.com. Ma na to trzy dni, od opublikowania zwycięstwa.A teraz moment na który wszyscy czekali :D
Zwycięzcą jest: ASIA445


Gratulujemy!


Zwycięska odpowiedź:

„Przychodzi mi do głowy tyle bajek.. przed oczami mam mnóstwo uroczych i zabawnych postaci, a po cichu podśpiewuję… „zobacz sam, jak Gumisie skaczą tam i siam…”! Mimo wszystko, najbliższy memu sercu jest chyba Kubuś Puchatek. Pewnie to niezbyt oryginalny wybór, ale gdy wracam do dzieciństwa, to właśnie on kojarzy mi się z nim najbardziej. Kartki zbierane do segregatora, zeszyty, pluszaki z McDonalda, piórnik.. wszędzie był Kubuś i jego przyjaciele. Pamiętam, że miałam całą serię książek przygód mieszkańców Stumilowego Lasu.
Co mi się w tej bajce najbardziej podobało? Chyba poczucie humoru, barwne postaci i … oczywiście Krzyś! Tak, to on był dowodem na to, że kiedy my śpimy… nasze misie mają swój własny świat i wcale nie są tylko zwykłymi pluszakami. Wpatrywałam się długo w swojego misia- Kubusia i chciałam bardzo, żeby ożył i zabrał mnie do swojego świata.
Nie mogę zapomnieć o cudownych, mądrych tekstach z tej bajki. Jest ich wiele, lecz ten chyba oddaje najważniejsze jej przesłanie, czyli to, że przyjaźń i miłość są najważniejsze :


A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?

– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”

6 komentarzy:

 1. Cóż więcej rzec: Gratulacje :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochani zawsze macie jeszcze szanse póki zwycięzca się do mnie nie zgłosi. Wiem, że to wredne, ale daje wam iskierkę nadziei.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację i miłej lektury, gdy ta już dotrze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) Odpowiedź rzeczywiście jest świetna i zasługuje na nagrodę :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ! Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Przeczytałeś pozostaw po sobie ślad !
Podoba Wam się mój blog, dodajcie go do obserwowanych i bądźcie na bieżąco :) Natomiast jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało! Na wszystkie chętnie odpowiem.

Copyright © 2016 Recenzje Mystic , Blogger