marca 05, 2014

Współpraca, czyli to o czym marzy każdy mól książkowy.

Końcówka roku 2013, jak i pierwsze miesiące 2014 roku, zaowocowały współpracami. Jak każdy bloger, piszący swoje recenzje/opinie na temat książek, dążę do nawiązywania współpracy z autorami oraz wydawnictwami. Jak większość wie, nawiązanie współpracy z wydawnictwem, jest trudniejsze. Współpraca z autorem wydaje się prostszym rozwiązaniem, ale i to jest z pozoru mylne. Każdy autor może wybierać w sobie z ofert, te najlepsze blogi. Mimo to udało mi się nawiązać współprace z:

- Panią Patrycją Gryciuk - "Plan"
- Panem Adrianem Atamańczuk - "Arlin"
- Panem Andrzejem Wardziak - "Infekcja"
- Panem Jędrzejem Soliński - "Turysta"

- Panią Anną Grędą -  "Angelus"
- Panią Katarzyną Mirek - " Miłość z jasnego nieba"
- Panią Agnieszką Walczak - Chojecka - "Dziewczyna z Ajutthai"

Również nawiązałam współpracę z wydawnictwem  RW2010, które oferuje dużą ofertę książek elektronicznych tzw. e-booki.

Niektóre recenzję się już pojawiły, inne czekają w kolejce na pojawienie się. Ale w każdym razie będzie ich co raz więcej. Współprace, które udało mi się nawiązać, dają mi dużą motywację i chęć dalszego rozwoju. I na pewno na tym nie poprzestanę, ale pamiętajcie nie prowadzę bloga tylko po to, aby nawiązywać współpracę. Założyłam go po to, aby pokazać WAM, moi drodzy czytelnicy, że książki są naszymi przyjaciółmi. Warto poświęcić czas i przeczytać choć jedną książkę w miesiącu. To czytanie wzbogaca nasze słownictwo, pomaga w nauce ortografii i gramatyki, naszego języka ojczystego. Choć wiem, że sama robię czasem błędy, to wiem że jest ich co raz mniej. Czytanie kształtuje naszą wyobraźnię i pozwala nam wyrazić swoje własne zdanie, a w tych czasach jest to rzadko spotykane. Jeśli dzięki temu, co pisze na tym blogu, przekonam choć jedną osobę do przeczytania książki, to będzie to, wielki sukces.


_________________________________________________________________________________
Czekam na wasze komentarze, chcę poznać wasze zdanie na ten temat.


10 komentarzy:

 1. Mi sie ostatnio udalo z matrasem i wyd. Feeria plus okayjonalnie z jaguarem jestem zadowolona a do tego doszly jeszcze dwie autorki, mysle że jak na 5 miechów z wami to i tak dobry wynik ;)
  A tak wogóle to jak ci mija dzień? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety mi się nie udało z Feeria, i gratuluję współpracy.
  A dzień mija mi całkiem dobrze, oby taki był do końca dnia.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. A najgorsze jest to, że w trakcie przeglądania Facebooka wszyscy chwalą się swoimi skarbami, oczywiście w wyniku współprac. Jak ja się wtedy czuję xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jeszcze przed Tobą, trzymam kciuki i życzę owocnych współprac.

   Usuń
 4. Co za dużo współprac to też niezdrowo, więc nie ma co przesadzać. Współprace są fajne, motywujące, ale lubię sama przytargać coś z księgarni lub biblioteki. :)
  Nie lubię, gdy czeka na mnie za dużo książek, gonią mnie terminy itp. To raczej stresujące. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt co za dużo to nie zdrowa, ale bez nich człowiekowi smutno i samotnie.

   Usuń
 5. Gratulację :) I czekam na recenzję :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulację i życzę wielu owocnych współprac.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ! Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Przeczytałeś pozostaw po sobie ślad !
Podoba Wam się mój blog, dodajcie go do obserwowanych i bądźcie na bieżąco :) Natomiast jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało! Na wszystkie chętnie odpowiem.

Copyright © 2016 Recenzje Mystic , Blogger