kwietnia 01, 2017

Akcja kino! 4/2017


Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata… Szkoda tylko, że ten miesiąc będzie taki ubogi, pod względem nowych premier w kinie. Wyobraźcie sobie, że tylko 4 tytuły wpadły mi w oko, reszta jest… no cóż, nijaka. Nie tego się spodziewałam. Narzekanie oczywiście nic mi nie da, ale ktoś musi posłuchać mojego marudzenia, padło na was. Mam nadzieję, że nie obrazicie się z tego powodu. I tak o to tym mało optymistycznym akcentem rozpoczniemy nowy miesiąc na blogu. Dobrze, że chociaż mam już zaplanowane część kolejnych notek, później powinno być ciekawiej. Dobra już kończę marudzić i zapraszam was do zapoznania się z tym, co wpadło mi w oko!


A oto mój ciężko wyszperany wybór:Tytuł: Małżeńskie porachunki
Data premiery: 7 kwietnia 2017


Opis:Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.


Tytuł: Szybcy i wściekli 8
Data premiery: 21 kwietnia 2017

Opis:
Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

Tytuł: Dzieciak rządzi
Data premiery: 21 kwietnia 2017

Opis:
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Tytuł: Wybawienie
Data premiery: 28 kwietnia 2017

Opis:

Detektyw Carl i jego pomocnik Assad z Departamentu Q nie raz już udowodnili, że nie ma czegoś takiego jak sprawy, których nie da się rozwiązać. W ich ręce trafia zamknięta w butelce tajemnicza wiadomość. Tekst liczy sobie 8 lat, a całość napisana jest dziecięcym pismem przy pomocy ludzkiej krwi. Carl i Assad trafiają na trop grupy religijnych fanatyków, którzy nigdy nie zgłosili zaginięć swoich podopiecznych. Detektywi rozpoczynają śmiertelnie niebezpieczną grę z psychopatycznym mordercą, który wystawi wiarę bogobojnych rodziców na najwyższą próbę.A wy na co czekacie w tym miesiącu?

2 komentarze:

 1. Czekam na Dzieciaka :D Uwielbiam animacje, więc chętnie zobaczę :>

  LeonZabookowiec.blogpsot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również uwielbiam animację :)
   Moje dzieciaki na pewno będę zadowolone z seansu...

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ! Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Przeczytałeś pozostaw po sobie ślad !
Podoba Wam się mój blog, dodajcie go do obserwowanych i bądźcie na bieżąco :) Natomiast jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało! Na wszystkie chętnie odpowiem.

Copyright © 2016 Recenzje Mystic , Blogger